5 lutego 2015

Każdy może wygrać ligę!


Wystartowała już wiosenna edycja Wygraj Ligę, jednej z najpopularniejszych gier typu fantasy liga w Polsce. W niej każdy z Was może już teraz zostać zwycięzcą T-Mobile Ekstraklasy, a wraz z nami również wygrać nagrody!

Na czym to polega?
Jeśli nie grałeś nigdy w tego typu grę, to na pierwszy rzut oka może się to wydawać nieco skomplikowane. Nic bardziej mylnego! Wygraj Ligę to po prostu jedna z fantasy lig, w której zadaniem gracza jest stworzenie jak najsilniejszego składu złożonego z piłkarzy naszej rodzimej Ekstraklasy, która w każdej kolejce będzie zdobywać jak najwięcej punktów.

W celu stworzenia swojej drużyny, która musi zawierać jedenastu zawodników pierwszego składu oraz czterech rezerwowych należy zarejestrować się w serwisie wygrajlige.sport.pl lub skorzystać tam ze swojego konta w portalu Gazeta.pl. Warto pamiętać, że w jednej drużynie możesz mieć trzech piłkarzy z tego samego klubu.


Punkty Twojej drużyny zależą od boiskowych osiągnięć zawodników, których posiadasz. Dobrze dobrany kapitan zespołu będzie punktował dla Ciebie podwójnie. Między kolejką możesz przeprowadzić dwa darmowe transfery, jednak trzeba mieć na uwadze, że ceny piłkarzy stale się zmieniają.

Jeśli potrzebujesz więcej szczegółów, to już teraz śmiało możesz się z nami skontaktować lub wejść na stronę wygrajlige.sport.pl, na której znajdziesz więcej szczegółów dotyczących samej zabawy.

Graj w lidze a o sporcie!
Już teraz możesz jednak dołączyć do ligi a o sporcie (klikając w ten link), aby wygrywać wraz z naszym blogiem! Co należy uczynić? Wystarczy dołączyć do naszej ligi prywatnej, a przede wszystkim mieć na tyle dobry zespół, by rywalizować z innymi graczami.

W naszej lidze oprócz standardowych zmagań zostanie również zorganizowany Puchar Ligi, w którym będziemy rywalizowali systemem KO (przegrywający odpada).

Gra w naszej lidze toczy się o pewną stawkę. Dla zwycięzcy ligi przygotowaliśmy nagrodę, którym będzie jedna ze sportowych książek! Podobną nagrodę przewidujemy również na zdobywcę pucharu ligi.

Autor: Piotrek Przyborowski | @P_Przyborowski |  piotrek.przyborowski@gmail.com | foto: Wygraj Ligę / Materiały prasowe

0 komentarze:

Publikowanie komentarza