aosporcieaosporcieaosporcie

nasza ekipa

Piotrek Przyborowski - pomysłodawca, właściciel i redaktor naczelny a o sporcie. Fan sportu, szczególnie futbolu. Jest hipsterem, więc/bo kibicuje Warcie i trenuje unihokej i waterpolo. Wiecznie zakochany w reprezentacjach latynoskich (młody Tomasz Wołek?) oraz futbolu Półwyspu Iberyjskiego. Ponieważ jest tu szefem, to ma nawet własną podstronę, więc jeśli chcecie wiedzieć o nim jeszcze więcej (naprawdę?!), to wejdźcie w tę zakładkę.
 piotrek.przyborowski@gmail.com  P_Przyborowski

Mateusz Włodarczyk - poznaniak, siedzi w sporcie od urodzenia. Emerytowany tenisista, miłośnik Taylor Swift, felietonista i dziennikarz z przypadku.
 mt.j.wlodarczyk@gmail.com  mtwlodarczyk

Dominik Stachowiak - poznaniak, od dziecka zakochany w piłce nożnej i zajarany na punkcie komentatorki. Oprócz dziennikarstwa siedzi trochę w grafice komputerowej i montażu. Niektórzy uważają go za masochistę, bo kto normalny łączy w sobie kibicowanie Lechowi, Warcie i Liverpoolowi? Fanatyk Diogo Joty i brazylijskiej fantazji na boisku. Gdybyście spytali go o pasję inną niż sport, wskazałby na szeroko pojętą historię.
 dominik.stachowiak2@gmail.com  D__Stachowiak

Wiktoria Łabędzka - niczym Pedro Tiba niezbyt lubię mówić o sobie, wolę, aby świadczyło o mnie to, co robię. Znaczna część tekstów mego autorstwa posiada nawiązanie do futbolu, o ile w ogóle go nie dotyczy. Cenię innych, słucham, a w tłumie podobno wyglądam na „dziennikarę” - opinia przytoczono, lecz bardzo miła. 
 wik.labedzka@gmail.com  w_labedzka

Jakub Michalak – nasz trener od przygotowania informatycznego, lubi czasem wskoczyć na rowerowego jednoślada i udać się w daleką podróż.
 jakubmichalak@protonmail.com  GumiDeLaGumi


0 komentarze:

Prześlij komentarz