aosporcieaosporcieaosporcie

30 grudnia 2014

Jak rozpocząć przygodę z dziennikarstwem? Dołącz do nas!


Kochasz sport, jesteś nie tylko wiernym kibicem swojej drużyny, ale obojętne nie pozostają Ci też inne dyscypliny? Jeśli tak, to a o sporcie jest idealnym miejscem dla Ciebie!

Co oferujemy?
Jesteśmy grupą młodych ludzi, dla których sport to przede wszystkim pasja. Nie jesteśmy w stanie obecnie oczywiście zaoferować Wam jakichkolwiek kokosów za pisanie dla nas, ale możemy zaproponować Wam zupełnie innego rodzaju wynagrodzenie.

Na wielu portalach z pewnością czytaliście o wielu możliwościach rozwoju. My oczywiście zapewniamy pomoc w zdobyciu akredytacji na mecze Ekstraklasy, które redaktorzy naszej strony mieli już okazje otrzymywać oraz wielu innych wydarzeń sportowych. Dzięki tego typu wyjazdom możesz zyskać nie tylko różnego rodzaju doświadczenia, ale i poznać wielu ludzi z dziennikarskiego i sportowego świata.

Kogo potrzebujemy?
Lista jest dość spora i zawiera wszystkie posady składające się na prawdziwą sportową redakcję, tak więc poszukujemy:
- grafików
- statystyków
- newsmanów
- publicystów,
- fotoreporterów

Ważne jest dla nas pozyskanie specjalistów od innych niż piłka nożna sportów, szczególnie koszykówki, siatkówki, piłki ręcznejsportów zimowych oraz motorowych. Fanów piłki nożnej jednak również nigdy za wiele, więc i tych serdecznie zapraszamy do współpracy.

Oprócz zwykłych redaktorów, w związku z nowym projektem szukamy również osób płynnie posługujących się językiem angielskim, którzy byliby w stanie pisać artykuły w tym języku.

Wystarczy, że napiszesz maila najlepiej do naszego redaktora naczelnego, Piotrka Przyborowskiego na adres piotrek.przyborowski@gmail.com, w którym zawrzesz podstawowe informacje o sobie, o swoim dziennikarskim doświadczeniu i zainteresowaniach. Odpiszemy jak najszybciej!

0 komentarze:

Prześlij komentarz