aosporcieaosporcieaosporcie

14 lipca 2016

Wraca Ekstraklasa, wraca fantasty liga z aosporcie.pl!

Do rozpoczęcia sezonu 2016/2017 w Ekstraklasie pozostały już tylko godziny! Przed nami wyjątkowy rok pełen emocji, dziwnych i śmiesznych sytuacji, paradoksalnych goli i po prostu naszej kochanej polskiej piłki. Tymczasem zapraszam do udziału w fantasy ligach, tym razem nasze ligi prywatne utworzyliśmy aż w trzech różnych grach!

Jak doskonale wiecie, poprzednio aosporcie.pl współpracowało z Wygraj Ligę. Niestety tym razem nie udało się naszym kolegom z zespołu WL wystartować z grą (wiemy już, że nie będzie jej przez całą rundę jesienną!), dlatego też tym razem postanowiłem na utworzenie naszej ligi na trzech różnych, zdecydowanie najpopularniejszych platformach, są to: Fantasy Liga, Fantasy Ekstraklasa i Ustaw Ligę.

By jeszcze bardziej emocjonować się poszczególnymi kolejkami, aż dwie z nich (FL i UL) będą rozgrywane w trybie head-to-head, czyli na wzór normalnej ligi piłkarskiej! Punkty zdobywa się tam jak na boisku (3, 1 lub 0), a w każdej kolejce rywalizują ze sobą poszczególni gracze.

Poniżej kody do poszczególnych lig:

Fantasy Liga (fantasyliga.wp.pl) liga head-to-head
Kod: 608608483

Fantasy Ekstraklasa (fantasy.ekstraklasa.tv)
Kod: 12292ff3

Ustaw Ligę (ustawlige.com) liga head-to-head
Kod: 457909236

Warto się postarać dołączyć do ligi aosporcie.pl na każdej z tych platform. Nagrodzimy bowiem najlepszego z najlepszych!

Więcej o rywalizacji w poszczególnych ligach i porady dotyczące rywalizacji w fantasy ligach znajdziecie już wkrótce nie tylko na aosporcie.pl, ale też na żywo na naszym Twitterze. Szczególne materiały również z Waszymi składami pojawią się również na naszym fanpage'u na Facebooku!

Do boju menadżerowie!

Autor: Piotr Przyborowski | @P_Przyborowski | piotrek.przyborowski@gmail.com | foto: Piotr Przyborowski / aosporcie.pl

0 komentarze:

Prześlij komentarz