27 października 2014

Piękniejsza połówka Lewandowskich


Anna Lewandowska, często jest niedoceniana i określana jako piękna żona najlepszego polskiego piłkarza Roberta Lewandowskiego. Ludzie zapominają, że przede wszystkim jest sportowcem, karateką byłą mistrzynią świata, a 25 października zdobyła brązowy medal mistrzostw świata w Genewie!

- Brązowy medal w kumite na Mistrzostwach Świata w Genewie! Bez krwi sie nie obyło…Cieszę się i jestem dumna z moich koleżanek i kolegów z reprezentacji, którzy pokazali piękne karate! - napisała na swoim blogu szczęśliwa Anna Lewandowska.

Ofiara świata tabloidów
Postanowiłem napisać o Ani Lewandowskiej, ponieważ zaczęły mnie irytować głosy, które słyszałem coraz częściej w przeróżnych miejscach o tym, że jest tylko żoną Roberta Lewandowskiego i wykorzystuje to przy każdej możliwej okazji. Taki wizerunek przylgnął do niej głównie przez tabloidy i portale plotkarskie, które określają ją mianem żony Lewandowskiego.

Anna Lewandowską jest przede wszystkim sportsmenką, odnoszącą sukcesy w karate tradycyjnym. Wielokrotną medalistką świata, Europy i Polski. Nie bez podstaw jest również specjalistką do spraw żywienia i prowadzi bloga healthy plan by Ann, w końcu jest absolwentką warszawskiej AWF.

Healthy plan by Ann 
To nazwa bloga, który prowadzi Lewandowska. Pisze w nim o zdrowym sposobie odżywiania się, dodaje nowe przepisy kulinarne, odpowiada na pytania fanów i organizuje różne wydarzenia. Jest określana jako główna konkurentka Ewy Chodakowskiej. Ostatnio napisała również książkę pod tytułem Żyj zdrowo i aktywnie z Anną Lewandowską.

Żona Roberta Lewandowskiego
Oczywiście pani Anna jest również żoną Roberta Lewandowskiego i nie można tego bagatelizować. Być może łatka małżonki Lewego  jest do niej przyszywana przez to, że Lewandowscy wzięli ślub w 2013 roku. W roku, kiedy Robert osiągał największe sukcesy z Borussią Dortmund. Lewandowski wtedy był już bardzo popularny i ludzie stwierdzili, że Anna Stachurska pobrała się z nim dla pieniędzy. Zazdrośni Polacy zapomnieli sprawdzić kim tak naprawdę jest Ania, i że tę parę połączyła między innymi pasja do sportu. Sama przecież podkreśla, że gdy się poznali nie była przekonana do piłkarzy.

Stalowy charakter
Anna Stachurska - Lewandowska jest jedną z WAGS, która ma własną działalność i sama zarabia na swoje życie. Jest bardzo ambitna, świetnie gotuje, w wolnych chwilach uczy się francuskiego, a oprócz niego biegle mówi po angielsku i niemiecku. Na pewno dałaby radę osiągnąć to, co teraz ma bez znanego i bogatego partnera życiowego, a to, że z nim jest to tylko jej szczęście.

Reasumując, Anna Lewandowska to dietetyczka, blogerka, karateka - mistrzyni Polski, Europy i świata. Absolwentka warszawskiej Akademii Wychowania Fizycznego, zawodniczka KK Pruszków, a dopiero na końcu żona najlepszego polskiego napastnika Roberta Lewandowskiego.

Autor: Mateusz Włodarczyk |  mt.j.wlodarczyk@gmail.com | facebook.com/healthyplanbyann

0 komentarze:

Prześlij komentarz