1 września 2014

Warta jednak potrafi. 2:0 z Ostrovią

Warta Poznań to klub bliski sercom naszej redakcji, zresztą podobnie jak inne kluby z Poznania. Nie ulega jednak wątpliwości, że to Zieloni są na szczycie tej listy. A kiedy jeszcze wygrywają tak, jak w sobotnim spotkaniu z Ostrovią 1909 Ostrów Wielkopolski, to już w ogóle jesteśmy szczęśliwi.

Powiedzmy sobie szczerze, że w minioną sobotę drużyna prowadzona przez Tomasza Bekasa zagrała po prostu świetny mecz. Dominowała nad swoimi przeciwnikami w każdym aspekcie. Co jakiś czas pozwalała graczom z Ostrowa na pojedyncze akcje, czasem naprawdę niezłe, ale wygrała pewnie, a to dawno się nie wydarzyło.

Kapitalne spotkanie w barwach drużyny z Poznania rozegrał Artur Marciniak, który zarówno w destrukcji, jak i w ataku prezentował się ponad poziom III ligi. Cieszy fakt, że gole strzelali kolejni młodzi, czyli Krystian Łukaszyk i Adrian Owczarek.


Można by powiedzieć, że to właśnie młodzież jest siłą dwukrotnego mistrza Polski. I to jest właściwie jeden z niewielu plusów obecnej sytuacji finansowej klubu z Drogi Dębińskiej. Już wkrótce tacy piłkarze jak Łukaszyk czy Owczarek mogą szaleć na boiskach Ekstraklasy, z kolei zielony klub może na nich co nieco zarobić.

Bardzo jest mi też miło jako redaktorowi naczelnemu a o sporcie, że już dzisiaj możemy Wam zaprezentować pierwszy oficjalny skrót meczu Dumy Wildy. Takowych będzie znacznie więcej, gdyż możemy już się pochwalić, że nasza strona została patronem medialnym Warty!

0 komentarze:

Prześlij komentarz