aosporcieaosporcieaosporcie

1 grudnia 2015

Wygraj Ligę: przed 18. kolejką


Czas na kolejkę w samym środku tygodnia, toteż czas na błyskawiczne drobne roszady w składach w Wygraj Ligę! No właśnie, czy takie znowu drobne te zmiany? Zapraszamy do zapoznania się z krótkim poradnikiem przed 18. serią gier.

Ich lepiej mieć u siebie
Patryk Lipski / 0,9 mln / Ruch Chorzów - najłatwiejszy pomysł na transfer solidnego pomocnika. Lipski w tym sezonie uciułał już blisko 60 punktów, a po ostatniej kolejce jego cena znów spadła poniżej miliona! Wszystko przez to, że przymusowo pauzował. To niewątpliwa okazja, by kupić jednego z największych bohaterów Niebieskich w tym sezonie, a zarazem zyskać ciekawego zawodnika do gry w środku pola lub też bardzo mocnego rezerwowego.

Josip Barišić / 2,1 mln / Piast Gliwice - Chorwat wreszcie zaczął strzelać, to i w WL powoli zbiera coraz więcej punktów. W tym momencie jest siódmym najlepszym napastnikiem Ekstraklasy, w pierwszej dziesiątce znajduje się jedynie dwóch tańszych od niego piłkarzy, obaj znajdują się jednak w niej za byłym graczem Zawiszy. Jeden z niewielu, który po spadku bydgoszczan do I ligi zdecydował się pozostać w E-klasie i teraz korzystamy z tego wszyscy.


Ich na razie lepiej odpuścić
Hebert / 2,3 mln / Piast Gliwice - to rada dla tych, co mają tego defensora w swoich szerach. Ale co!? Po co, sprzedawać kogoś z najlepszej defensywy ligi? A tak, bowiem w meczu z Ruchem Chorzów Brazylijczyk otrzymał czwartą w tym sezonie żółtą kartkę, przez co będzie musiał pauzować w 18. kolejce. Teraz możecie go na jedną serię gier sprzedać, by potem odkupić po preferencyjnej cenie. Na takim zabiegu możecie zarobić może nawet 300 tysięcy!

Grzegorz Kuświk / 2,7 mln / Lechia Gdańsk - chwali się, że kiedy opuszczał Ruch nie zdecydował się na grę w Japonii i pozostał w Polsce. I nawet wreszcie zaczął strzelać dla Lechii, która jednak w tym sezonie nie zachwyca. W ostatnim meczu z Lechem nie wykorzystał rzutu karnego, za co stracił kolejne punkty. Warto poczekać, jak jeszcze trochę stanieje, wtedy można się ewentualnie na niego skusić. Przy tak nierównej postawie gdańszczan teraz po prostu się to nie opłaca.

Jak wygląda sytuacja w lidze a o sporcie?
Moje Tygrysy Oświecenia w ostatniej kolejce zdobyły 53 punkty, co nie jest aż tak złym wynikiem Liderem w naszje lidze wciąż jest Cracovia1234z z menadżerem o nicku mariusz1234z, która w tym momencie ma już 902 punkty! Dalej, z dość dużą stratą wciąż FC Niszczyciele (sicu), a na trzecim miejscu również nadal KS CZARNI NAKŁO (Szymon Kalisz).

Autor: Piotrek Przyborowski | @P_Przyborowski | piotrek.przyborowski@gmail.com

0 komentarze:

Prześlij komentarz