aosporcieaosporcieaosporcie

2 października 2015

Wygraj Ligę: przed 11. kolejką

Czas na przedostatnią kolejkę przed przerwą reprezentacyjną. Dla Was, drodzy menadżerowie, to ostatnia szansa przed dłuższym odpoczywaniem od rozgrywek ligowych, by zarobić trochę punktów w Wygraj Ligę!

Ich lepiej mieć u siebie
Maciej Gajos / 2,5 mln / Lech Poznań - w barwach... ostatniej aktualnie drużyny prezentuje się całkiem nieźle, szczególnie na tle swoich kilku kolegów z zespołu. Podczas czwartkowego meczu z Basel zdecydowanie najbardziej wyróżniająca się postać mistrzów Polski, nie wiadomo czemu zmieniono go tak wcześniej. W stosunku do szczytu formy z Jagiellonii mocno staniał (o 0,7 mln).

Deniss Rakels / 2,3 mln / Cracovia - po tym jak jego cena spadła, ten odpłacił się... dwoma golami w meczu z Ruchem Chorzów. W spotkaniu z Niebieskimi odblokował się i strzelił po raz pierwszy od 14 sierpnia. Może wreszcie nabierze wiatru w żagle.


Ich na razie lepiej odpuścić
Flávio Paixão / 3,2 mln / Śląsk Wrocław - nie jest najlepiej w ekipie z Wrocławia ostatnio. Wojskowi nie grają pasjonującego futbolu, w dodatku na ich mecze chodzi mało osób. Portugalczyk jakby dostosował się do poziomu drużyny. Za taką cenę można mieć znacznie więcej ciekawszych (w tym momencie) zawodników.

Konstantin Wasiljew / 3,6 mln / Jagiellonia Białystok - najdroższy pomocnik ostatnio jest pod formą. We wrześniu nie zaliczył ani asysty, ani gola. Przez brak formy Estończyka cierpi też cała Jaga, w tym sezonie trochę nawet uzależniona od jego formy.

Jak wygląda sytuacja w lidze a o sporcie?
Moje Tygrysy Oświecenia w ostatniej kolejce spisały się całkiem nieźle, zdobyły bowiem 52 punkty (większość zawdzięczam niezawodnemu duetowi obrońców Piasta: Mráz - Hebert) W naszej lidze nastąpiła zmiana lidera. Obecnie z 497 punktami w tabeli prowadzi Gfc Gryfice (Tomasz Krysiak), poprzedni lider Benon (Bernard Jakubiak) spadł na drugie miejsce i ma teraz stratę aż 19 punktów do ekipy Tomka, z kolei trzecim plasują się FC Niszczyciele (sicu).

Autor: Piotrek Przyborowski | @P_Przyborowski | piotrek.przyborowski@gmail.com


→ Jesteśmy też na YT!

0 komentarze:

Prześlij komentarz