aosporcieaosporcieaosporcie

8 lutego 2016

Startuje liga aosporcie.pl w Wygraj Ligę!


Zostały już tylko dni, ale my już teraz #przejmujemyligę. W związku z tym, że już za chwil kilka, już za chwil parę wraca nasza jedyna, cudowna i najwspanialsza Ekstraklasa, wraca też Wygraj Ligę. A to oznacza też, że już po raz trzeci aosporcie.pl uczestniczy w tej świetnej zabawie, no i zaprasza do swojej ligi. A tam czekają na Was nagrody!

Tradycyjnie zapraszamy już do udziału w zdecydowanie jednej z najciekawszych i najprężniej się rozwijających lig prywatnych. Klikając właśnie w ten link, traficie na podstronę naszej ligi, gdzie wystarczy już tylko kliknąć na dołącz do ligi. Cytując klasyka To nic nie kosztuje, a tak wiele znaczy.

Znaczy nie tylko dla nas, bo to przede wszystkim Wy, dołączając do nas w Wygraj Ligę, zyskujecie szansę na wygranie atrakcyjnej nagrody niespodzianki. W tej edycji będą to najprawdopodobniej upominek książkowy. Być może (a raczej na pewno) zdecydujemy się też odpalić Puchar Ligi, a tam również z pewnością będzie coś ciekawego na Was czekać.

O wszelkich nowinkach i tym, co związane zarówno z naszą ligą, jak i całą WL, będziemy Was oczywiście informować w cotygodniowych (wiosną czasem nawet częściej!) raportach. Nie odpuszczamy też naszych standardowych już porad z cyklu kogo kupić, kogo sprzedać.

Wraz z WL już po raz trzeci będziemy też obecni w social media. Porady live zapewne pojawią się na naszym Twitterze, zdjęcia ze składami na Facebooku, a naszym cichym marzeniem jest jeszcze specjalny wygrajligowy kącik video na YouTube. O tym wszystkim z pewnością dowiecie się jednak z aosporcie.pl.

Po tym krótkim wstępie jeszcze raz przypominamy o tym niezwykle ważnym linku i zapraszamy do zabawy! Bo, jak to mówią... Żeby wygrać, trzeba grać!

Autor: Piotrek Przyborowski | @P_Przyborowski | piotrek.przyborowski@gmail.com | foto: Wygraj Ligę

0 komentarze:

Prześlij komentarz