aosporcieaosporcieaosporcie

26 lutego 2016

Wygraj Ligę: Przed 24. kolejką

Och, emocji coraz więcej, ale w moim przypadku punktów coraz mniej. Tak czy inaczej chociaż jedna moja ostatnia porada dotyczącą zabawy Wygraj Ligę okazała się dobrą, ale na to przyjdzie jeszcze kiedy indziej czas. Teraz należy się zająć zmianami przed 24. kolejką.

Bramkarz: Emilijus Zubas (1,7 miliona - Podbeskidzie Bielsko-Biała)
W przypadku bramkarzy zostajemy w tym niezwykle bałtyckim gronie. Ostatnio był Łotysz, to teraz czas na Litwina. Zubas co prawda na wiosnę czystego konta jeszcze nie zaliczył, a w dwóch meczach puścił w sumie aż sześć goli (w tym pięć w meczu z Lechią). Ostatnio jednak wraz z Podbeskidziem pokonał Lecha, będąc jednym z ważniejszych zawodników w talii trenera Podolińskiego. To również jego interwencje przy strzałach Jevticia, Kownackiego czy Kamińskiego dały te trzy punkty. A teraz na radarze przecież mało strzelająca póki co Wisła.

Obrońca: Jakub Wójcicki (2 miliony - Cracovia)
Wydaje się, że były kapitan Zawiszy wreszcie odpalił tak na 100%. Jesienią zdarzały mu się jeszcze wpadki, były też mecze bez nawet jego udziału. Teraz jednak ten niezwykle ofensywnie grający obrońca robi to, co od bocznego defensora należy - broni i asystuje. Efektem są póki co cztery punkty Pasów w dwóch meczach.

Pomocnik: Kamil Mazek (1,7 miliona - Ruch Chorzów)
Młody pomocnik Niebieskich jest jednym z ciekawszych objawień tego sezonu. Gol w Wielkich Derbach Śląska z pewnością doda mu wiatru w żagle. A teraz przecież prestiżowe spotkanie z Legią, w którym to 21-latek będzie mógł się pokazać przed kibicami klubu, w którym się wychował.

Czytaj też: Lech Poznań bez formy i bez obrony. Kolejorz w Bielsku zagrał fatalnie, a teraz wcale nie musi być lepiej. Raport Kolejorz #42 już na Was czeka!

Napastnik: Airam López Cabrera (1,8 miliona - Korona Kielce)
Tak, wyróżniłem Hiszpana, bo jego popis w meczu z Lechią zdecydowanie na to zasłużył. Wychowanek Tenerife wreszcie spełnia pokładane w nich nadzieję. Skoro dokonał tego w meczu z faworyzowaną Lechią, to czemu miałby tego nie zrobić w spotkaniu z Górnikiem Łęczna?

Rezerwowy: Paweł Oleksy (1,4 miliona - Ruch Chorzów)
Może jeszcze w tym tygodniu nieco ryzykowne jest wstawianie Oleksego do składu, bo Ruch gra przecież wyjazdowy mecz z Legią, ale i tak wydaje się, że kupno byłego zawodnika Zagłębia czy Arki wreszcie jest ważnym punktem swojego zespołu. A ogólnie podopieczni Waldemara Fornalika na razie prezentują się w obronie bardzo solidnie.

Sytuacja w lidze aosporcie.pl
Jest nas więcej, bo blisko 120! O osiągnięciach mojej drużyny się nie wypowiadam, bo na razie grają wielki syf. Po 23. kolejce na pierwsze miejsce wskoczył cienkie kabinowy (farmazoni). Drużyna ta zgromadziła 124 punkty. To pokazuje, że ogólnie druga kolejka w tej edycji gry poszła słabiej niż ta otwierająca.

Po raz kolejny zapraszamy do podsyłania Waszych składów w formie screenów lub w komentarzach! Przypominamy też, że nadal możecie się zapisać do naszej ligi, która dostępna jest pod tym linkiem!


Autor: Piotrek Przyborowski | @P_Przyborowski | piotrek.przyborowski@gmail.com | foto: Wygraj Ligę

0 komentarze:

Prześlij komentarz