31 sierpnia 2021

Kibic Lecha Poznań zbiera, tworzy i na nowo odkrywa historię. "Udało się odczarować pewne zakłamanie"

Choć jest ich coraz mniej, kolekcjonerzy wciąż są wśród nas. Jednemu z nich, przy okazji niezwykłego projektu programu meczowego Lech - MSV Duisburg, udało się odczarować pewne zakłamanie związane z debiutem poznaniaków w europejskich pucharach. O zbiorach, związanych z nimi historiach oraz byciu kibicem opowiada Bartek, znany pod nazwą "Lech Poznań - programy meczowe".

28 sierpnia 2021

Lech nie przegrywa nawet w dziesiątkę. Waleczny "Kolejorz" remisuje z Pogonią

Lech Poznań - Pogoń Szczecin | foto: Damian Garbatowski

Lech Poznań grał przez ponad pół godziny w dziesiątkę i choć w tym czasie gola stracił, to meczu z Pogonią Szczecin nie przegrał. Dzięki walce do ostatnich minut podopieczni Macieja Skorży zremisowali z Portowcami 1:1 i przerwę reprezentacyjną spędzą na fotelu lidera Ekstraklasy.

27 sierpnia 2021

Warta bez przełamania przed przerwą na kadrę. Remis w spotkaniu z Jagiellonią

Warta remisuje z Jagiellonią | foto: Piotrek Przyborowski / aosporcie.pl

Warta Poznań zremisowała z Jagiellonią Białystok 1:1. To pierwszy punkt zdobyty przez Zielonych od trzech spotkań, lecz patrząc na przebieg spotkania należy go szanować.