aosporcieaosporcieaosporcie

4 marca 2016

Wygraj Ligę: Przed 26. kolejką

Ostatnio poszło całkiem nieźle. Nie tylko mojemu zespołowi, ale także tym, którzy posłuchali moich rad, bo tym razem wszystko odpaliło. Teraz więc czas na drobne roszady i kosmetyczne zmiany. Mimo wszystko, kogo by tu warto kupić przed 26. kolejką?

Bramkarz: Krzysztof Pilarz (1,2 miliona - Termalica Bruk-Bet Nieciecza)
Trzeba przyznać, że jeszcze niedawno etatowy bramkarz Cracovii mi mocno zaimponował. Bardzo dobry występ w spotkaniu z Legią i historyczne trzy punkty zdobyte z faworyzowanym wicemistrzem Polski.

Obrońca: Łukasz Burliga (2,2 miliona - Jagiellonia Białystok)
Po przyjściu bocznego obrońcy do Jagiellonii ta nie straciła jeszcze gola i prezentuje się nadzwyczaj dobrze. Wydaje się, że trener Probierz miał nosa, decydując się na sprowadzenie byłego już Wiślka na Podlasie.

Pomocnik: Darko Jevtić (1,2 miliona - Lech Poznań )
Szwajcar nieźle staniał i choć nie jest ulubieńcem trenera Jana Urbana, to wciąż świetny piłkarz, który w najbliższych tygodniach powinien dostać więcej szans. Kontuzjowany jest bowiem Szymon Pawłowski, a to daje okazję do zaprezentowania się Jevticiowi. Szkoleniowiec Lecha w najbliższych tygodniach będzie musiał się sporo natrudzić.

Czytaj też: Mecz Gwiazd NBA. ma już 65 lat. Poznaj niesamowitą historię jego utworzenia!

Napastnik: Mariusz Stępiński (2,6 miliona - Ruch Chorzów)
On sam wreszcie strzelił na wiosnę, ale Ruch nie zdołał pokonać Cracovii. Drużyna Waldemara Fornalika zagrała jednak naprawdę ładnie i trzeba przyjąć, że w kolejnych meczach będzie punktować. Wydaje się, że młody napastnik powinien coś strzelić.

Rezerwowy: Kamil Jóźwiak (0,6 miliona - Lech Poznań)
17-latek zaliczył naprawdę pozytywne wejście do Lecha. Pomocnik w najbliższych meczach dostanie kolejne szanse, szczególnie, że wspomniany już wcześniej Pawłowski to przecież również skrzydłowy. Jedno z największych odkryć trenera Urbana.

Sytuacja w lidze aosporcie.pl
Ostatnio mojej drużynie wreszcie w miarę poszło, zdobyła 45 punktów, ale w naszej lidze wciąż jest daleko. Po 25. kolejce na pierwsze miejsce wskoczył Rafałowcy (Rafał Zejdel). Drużyna ta zgromadziła póki co 222 punkty.

Po raz kolejny zapraszamy do podsyłania Waszych składów w formie screenów lub w komentarzach! Przypominamy też, że nadal możecie się zapisać do naszej ligi, która dostępna jest pod tym linkiem!

Autor: Piotrek Przyborowski | @P_Przyborowski | piotrek.przyborowski@gmail.com | foto: Wygraj Ligę

0 komentarze:

Prześlij komentarz