aosporcieaosporcieaosporcie

7 sierpnia 2015

Wygraj Ligę: przed 4. kolejką

Drodzy menadżerowie, czas na cotygodniowe nowinki transferowe, czyli co warto zmienić w swoich składach przed 4. kolejką naszej kochanej Ekstraklasy. Bo w Wygraj Lidze każdy mecz jest na wagę... punktów!

Ich lepiej mieć u siebie
Konrad Forenc / 1,2 mln / Zagłębie Lubin - wszyscy (łącznie ze mną) dali się nabrać na kupienie utalentowanego bramkarza Zagłębia przed pierwszą kolejką, więc ostatnio wszyscy go sprzedali. Nie można jednak zapominać o tym, że Miedziowi grają w tej kolejce z Termaliką, która w tym sezonie... nie strzeliła jeszcze ani jednego gola.

Łukasz Sekulski / 1,4 mln / Jagiellonia Białystok - po odejściu z Jagi Patryka Tuszyńskiego ktoś musi w drużynie Michała Probierza strzelać gole. A 25-latek ma już w tym sezonie w Ekstraklasie na swoim koncie gola i asystę. Patrząc na jego wyczyny w poprzednim klubie, czyli Stali Stalowa Wola, zmysł strzelecki z pewnością ma.

Mateusz Cetnarski / 2,1 mln / Cracovia - podobnie jak jego klub ma świetny początek sezonu. Pasy na razie zajmują pozycję wicelidera, a sam były zawodnik Śląska ma na swoim koncie gola i asystę. Nic więc dziwnego, że i cena za niego od początku sezonu podskoczyła już o aż 400 tysięcy. To ostatni gwizdek, by go kupić!


Ich na razie lepiej odpuścić
Deleu / 1,8 mln / Cracovia - Brazylijczyk miał niezły początek sezonu, ale w ostatniej kolejce stracił miejsce w składzie na rzecz cofniętego do obrony Jakuba Wójcickiego. Pasy wygrały i zachowały do tego czyste konto, więc niewiele wskazuje na to, że Jacek Zieliński zrezygnuje z tego pomysłu.

Marcin Robak / 2,8 mln / Lech Poznań - no nie ma doświadczony napastnik zbyt najlepszego początku w tym sezonie, a i sam Kolejorz z pewnością po trzech pierwszych kolejkach chciałby być wyżej niż na obecnie zajmowanym dwunastym miejscu w tabeli. Póki co 33-latek ma na swoim koncie co prawda asystę i gola, ale sam nie prezentuje się aż tak dobrze jakby to wyniki pokazywały. Chociaż mecz z Koroną pewnie w pierwszym składzie rozpocznie.

Jak wygląda sytuacja w lidze a o sporcie?
Moje Tygrysy Oświecenia na razie dają nieźle dupy i mają po trzech kolejkach tylko 102 punkty, więc szkoda gadać... Podium się nie zmieniło, wciąż prowadzą FC Niszczyciele (sicu) z dorobkiem 179 punktów, a drugi  Blue Ball (Henryk Walaszczyk), którego strata do lidera wzrosła do 17! Na trzeciej pozycji plasuje się Gfc Gryfice (Tomasz Krysia).

Autor: Piotrek Przyborowski | @P_Przyborowski | piotrek.przyborowski@gmail.com

0 komentarze:

Prześlij komentarz