aosporcieaosporcieaosporcie

25 lipca 2012

Tak wygląda stopa Mai!


Wygląda to strasznie! Nawet bardzo! Tak wygląda stopa pani Mai Włoszczowskiej, naszej (niestety już) byłej polskiej reprezentantce na Igrzyskach Olimpijskich w Londynie. 29-letnia zawodniczka opublikowała te dramatyczne zdjęcia na swoim profilu, na facebook'u.

- Niektórzy pytają mnie, dlaczego od początku wątpiłam w możliwość startu na IO. Cuda medycyny cudami, ale jak widzi się taką stopę to naprawdę ciężko w te cuda wierzyć... Z butem kolarskim na stopie wyglądało to jeszcze gorzej :/ - napisała 29-latka na swoim profilu.

Pani Maja fatalnej kontuzji nabawiła się w piątek we włoskim Livigno podczas treningu reprezentacji. W poniedziałek ogłoszono, że nie pojedzie na Igrzyska, a we wtorek, że zastąpi ją młoda Paulina Gorycka.

Sam myślę, że może to i lepiej, że pani Maja na facebook'u wstawiła to zdjęcie. Przynajmniej robiąc to, odcięła się od wszystkich głosów typu: 'a może jednak dasz radę', 'spróbujesz, może zdobędziesz złoto', itp. Sport to nie jest całe życie! Jest ważny, jest świetny, ale nie jest całym światem! Gdybym ja miał do wyboru chodzić albo jechać walczyć nie wiadomo o nic (z taką stopą) byłbym tak wku.....y, tak by mnie korciło, ale CHYBA nie ryzykowałbym zdrowiem, bo chodzenie jest chyba ważniejsze niż nawet marzenia! Pozostaje mi tylko współczuć pani Mai i kibicować jej powrotu do zdrowia. I może Rio? Ale to melodia DALEKIEJ przyszłości. Teraz najważniejszy jest powrót do zdrowia i rehabilitacja!

pp; zdjęcia: facebook; info; eurosport.pl

0 komentarze:

Prześlij komentarz