17 września 2021

Kibice wrócili do "Kotła", a "Kolejorz" nie zawiódł i zdemolował "Białą Gwiazdę". Lech Poznań 5:0 Wisła Kraków

Lech Poznań zdemolował Wisłę Kraków na swoim stadionie w 8. kolejce PKO Ekstraklasy i utrzymał się na pozycji lidera. Prawdziwy popis dali Joao Amaral, Pedro Rebocho, Adriel Ba Loua i Mikael Ishak, którzy rozstrzelali Białą Gwiazdę i zmusili Pawła Kieszka do pięciokrotnego wyciągania piłki z siatki.

11 września 2021

Warta Poznań wciąż nie może się przełamać. Remis z beniaminkiem po średniej grze

Warta Poznań i Bruk-Bet Termalica swoje sytuacje miały, ale ostatecznie żadna z ekip gola w sobotę nie strzeliła. Zieloni na przełamanie muszą więc jeszcze poczekać.

10 września 2021

Lechici i Warciarze podczas przerwy reprezentacyjnej się nie nudzili. Grali o awans na wielkie imprezy

Po przerwie reprezentacyjnej znów wracamy do ligowej rzeczywistości. Zanim to jednak nastąpi warto podsumować, jak na międzynarodowych boiskach zaprezentowali się piłkarze Lecha Poznań i Warty Poznań.