aosporcieaosporcieaosporcie

31 stycznia 2016

Koniec z nudą. Angie, jesteś wielka!

Co za mecz! - to pierwsze słowa, jakie wypowiedział mistrz ceremonii wręczenia nagród po finale, w którym Angelique Kerber pokonała Serenę Williams 6:4 3:6 6:4. I miał rację, spotkanie było niezwykłe, a obydwie zawodniczki w końcu pokazały, że finał to mecz na najwyższym światowym poziomie. Rezultat też jest nowością, zdetronizowana została przecież amerykańska królowa tenisa.

19 stycznia 2016

Dwie pieczenie na jednym ogniu, czyli czemu z Warty odszedł Pawłowski

Bartosz Pawłowski formalnie od stycznia jest wolnym zawodnikiem. Jego kontrakt z Wartą Poznań wygasł z końcem roku i, chociaż ten był podstawowym bramkarzem Zielonych, to jednak umowa nie została przedłużona. Dlaczego?

18 stycznia 2016

Krzysztof Biegański: Fotel lidera będzie nasz! [WYWIAD]

Krzysztof Biegański jest drugim najskuteczniejszym piłkarzem Warty Poznań w obecnym sezonie. Nic więc dziwnego, że zarówno przed nim, jak i całym klubem bardzo ważna wiosna, która może być zwieńczona awansem do II ligi. Przepytaliśmy napastnika Zielonych, by dowiedzieć się więcej o jego nie tylko przeszłości, ale i tym, co chce osiągnąć w najbliższym czasie.